Króliczki

Genowefa Jakubowska

Pomoc nauczyciela:   Anna Nenca

Grupa 4-5 -latków KRÓLICZKI

Jesteśmy wesołą i rozbrykaną grupą  Przyjaciół Kubusia Puchatka. Nasza grupa o nazwie Króliczki to radosne 4 i 5 - latki.

Codziennie zaskakiwani jesteśmy pomysłami na świetną zabawę. Bardzo miło spędzamy tu czas na wspólnych zabawach w naszych kącikach zainteresowań, a mamy ich dużo: z klockami i samochodami, gospodarstwa domowego, gier i układanek stolikowych, plastyczny, muzyczny.

Oprócz ciekawych zabaw z kolegami, poznajemy i uczymy się wielu mądrych rzeczy np. pór roku, co robią zwierzęta jesienią.

Już teraz znamy odpowiedzi na naprawdę trudne pytania: dlaczego liście opadają jesienią?jak powstaje deszcz?skąd się bierze chleb?

Jesteśmy dumni z tego, że stajemy się coraz mądrzejsi. Nasze Panie czytają nam dużo bajek, baśni dzięki którym poznajemy czarodziejski świat i zabawnych bohaterów, a także uczymy się,że dobro zawsze zwycięża, a zło zostaje ukarane.

Wszystkie Króliczki lubią rysować, malować i lepić. Mogą zrobić coś z niczego np. Prezenty dla swoich bliskich z okazji różnych świąt.

Chodzimy też na różne teatrzyki i przedstawienia.

Aktualności 27/09/2018 13:40:43

Wrzesień 27/09/2018 13:43:44

I W PRZEDSZKOLU   II MOJA GRUPA   III MINĘŁY WAKACJE   IV RUCH DROGOWY     ZADANIA EDUKACYJNE   Rozumienie i przestrzeganie zasad dotyczących... Czytaj całość

Piosenka 27/09/2018 13:44:54